Замовити дзвінок 

 

UA RU

 

 

Чому виготовлення Ваших меблів ми пропонуємо довірити саме нам


Якісні меблі на замовлення як якісний костюм індивідуального пошиву: його відрізняють якісні матеріали та професіоналізм Майстра. І, як не крути, навряд чи навіть  найкращий майстер взмозі створити якісні, справжні, з великої літери Меблі із сумнівної якості матеріалів, наприклад, ДСП, правдиву інформацію щодо яких або взагалі не існує або отримати її без допомоги приватного детектива неможливо. Так само, як не вийде пошити гарну вечірню сукню з дешевої синтетики або приготувати якісну, корисну і безпечну для здоров'я їжу із сумнівних продуктів.

В основі нашої корпоративної етики продажу є принцип «як для себе», саме тому ми пропонуємо нашим покупцям унікальні, які не мають аналогів, матеріали виробництва KAINDL (Austria), в тому числі, ДСП, за які, по-перше, нам не соромно, по-друге, якість яких доведено і документально, і на практиці, і, по-третє, з яких власне ми самі, без побоювань і жодного сумніву, замовляємо меблі для себе і своїх дітлахів. І це перший аргумент, чому створення Ваших меблів ми пропонуємо довірити саме нам.

Взагалі, KAINDL - це більше, ніж просто ДСП! Це нова ера цивілізованої органічної взаємодії людини і навколишнього середовища, де на чолі як вища цінність -здоров'я людини, а головний принцип взаємовідносин - «не нашкодь». У багатьох країнах світу ера KAINDL знаходиться в самому розквіті. Нам пощастило більше, в нашій країні ера KAINDL тільки зароджується, і у наших архітекторів, дизайнерів, майстрів, столярів, замовників меблів все ще тільки попереду – і приємне плідне знайомство з KAINDL, і яскраві емоції від його продукції, і цікава робота з «витворами мистецтва», як називають матеріали від KAINDL італійські майстри.    

Екологія - це KAINDL

Найулюбленіша приказка партнерів KAINDL, що працюють в різних куточках земної кулі: «Якби охорону навколишнього середовища та збереження природного балансу нашої планети довірили KAINDLу, людству нема чого було б переживати за майбутнє своїх нащадків».

Отже, ось тільки деякі з досягнень KAINDL:

 • ДСП KAINDL Виробництво основи ДСП високої щільності з лісового кругляка від проріджування місцевих лісів і із залишків деревини лісопильної промисловості, використання для виробництва ДСП деревини виключно з сертифікованих екологічно безпечних лісових джерел. KAINDL не закуповує деревину в зонах стихійних лих та екологічних катастроф (сертифікат PEFC);
 • Розробка і впровадження особливої сполучної речовини на натуральній основі і зведення її до мінімуму у виробництві ДСП за рахунок високої щільності останньої. Інноваційна клейова речовина KAINDL не містить хлоридів (сертифікат ISEGA);
 • Декоративний папір для ламінування ДСП, МДФ, для виробництва шаруватого пластику, стільниць, підвіконь, не містить розчинників і важких металів ( нагороди KAINDL за охорону федеральної землі Зальцбурга);
 • У ДСП KAINDL навіть стандартного «меблевого» класу Е1 вміст формальдегіду мізерний, а випуск у 2003 році першої в світі ДСП з класом емісії Super E0 (менше 0,3 мг, тобто майже без формальдегіду) можна сміливо віднести до категорії «космічних know how». І по першій групі ДСП, і по другій за вмістом формальдегіду ДСП KAINDL не має аналогів та конкурентів так само, як і за рештою параметрів. На основу ДСП Super Е0 KAINDLом повністю переведено колекції глянцева ДСП, ультраматова ДСП, вологостійка ДСП (сертификат «Der Blaue Engel»);

якісний ламінат
 • Впровадження революційної технології Finoboard – плит (ДСП, МДФ), фанерованих шпоном цінних порід деревини, з фінішним екологічним захисним шаром - без морілок, тонування, фарбування, лакування. Ніяких шкідливих запахів і випарів у Вашому будинку, жодного шансу небезпеці для здоров'я Вас і Ваших домочадців;
 • Кромки ABS від KAINDL не містять пластифікаторів і домішок хлору;
 • Що стосується підлогового покриття, то крім зазначених вище сертифікатів і різних нагород KAINDL за Кращий продукт, важливий сертифікат, яким дуже пишається завод, це Greenguard Children & Schools, що означає «Чисте повітря у будинку» і дозволяє використовувати продукти KAINDL у всіх дитячих установах.

Все це повністю підтверджує крилату фразу «Меблі з матеріалів KAINDL настільки ж безпечні у Вашому будинку, наскільки безпечна високогірна альпійська ялина».

Два слова про технічні характеристики ДСП KAINDL

 • ДСП KAINDLЯкісний ламінат «правильної» товщини на ДСП забезпечує високу зносостійкість та стійкість кольору, нечутливість ДСП до механічного, хімічного і термічного впливу, гігієнічність ДСП при контакті з продуктами харчування і легкість у догляді;
 • Постійний контроль якості ламінату на кожному листі ДСП, контроль однакової товщини ДСП і рівномірної товщини ламінату по всій поверхні ДСП забезпечує безперебійна високотехнологічна система контролю шляхом перевірки кожного листа, по всій поверхні і з обох сторін, результатом чого є ідеально відкалібрована ДСП;
 • Висока щільність самої ДСП, по-перше, обумовлює мінімальне використання сполучної речовини природного походження, а, по-друге, в готових меблів - забезпечує надійне кріплення фурнітури і в разі виникнення потреби безпроблемні розбирання - збирання Ваших меблів.

Про світове визнання KAINDL

Основні регіони постачання продукції KAINDL - країни Євросоюзу, Східна Європа, Південна і Північна Америка, Тайвань, Японія. Для постачання в ці та інші країни продукція KAINDL, в тому числі ДСП, сертифікована багатьма незалежними науковими інститутами та організаціями: PEFC, CE, Der Blaue Engel («Блакитний Янгол»), Greenguard і Greenguard Children & Schools, Japanese Industrial Standard JIS A - 1460, Holz Forchung Austria, CARB, ISEGA. Для міжнародної сертифікації продукції KAINDL наголошено, що продукція KAINDL виробляється лише і виключно в одному місці - в м. Валс / Зальцбург (Австрія).

Про колосальну можливість вибору або чому KAINDL так люблять архітектори і дизайнери всього світу

Вже понад століття KAINDL спеціалізується на виробництві натурального шпону цінних порід деревини (близько 40 порід дерева), шпонуванні ( фанеруванні ) ДСП, МДФ, столярних плит та берези Multiplex, ДСП ламінованої (Е1, Е0, вологостійка Е0, В1 важкозаймиста) з різними декорами (151 декор) і різними поверхнями (синхронізована різблена NT ДСП, імітація шпону AT ДСП, глянцева ДСП GL, ультраматова ДСП UM, тривимірна шорстка DC ДСП і т. і. - 20 типів), шаруватий пластик (213 декорів), вологостійкі стільниці (44 декору), підвіконня (10 декорів), МДФ одностороння і ламінована, покриття для підлоги, включаючи ламінат (150), дерев'яні (49) і коркові підлоги (14), кромки ABS до всіх декорів.

Про утилізацію або ще трішечки про екологію

Вся продукція KAINDL, в тому числі ДСП, навіть після тривалого використання, не відноситься до спеціальних відходів і як допустиме тверде паливо, для якого передбачено промислове спалювання деревини, утилізується без проблем і без шкоди для навколишнього середовища.

У наведеній вище інформації - жодного слова реклами, лише констатація фактів, яку почерпнуто з незалежних офіційних джерел: із статистичних даних Торгово - промислової Палати Австрії, з даних сайтів відповідних міжнародних організацій, з офіційної інформації, опублікованої на сайті заводу.

Наша компанія є ексклюзивним дистриб'ютором продукції заводу KAINDL, в тому числі величезний асортимент ДСП, і ми імпортуємо ці матеріали безпосередньо з заводу, із самого «серця» Австрії. Факт поставок нами прямого імпорту для Замовника меблів означає, що, як ніхто інший, ми маємо можливість не просто запропонувати найкращу справедливу вартість на унікальні меблеві матеріали й на меблі «під ключ». Це також означає, що Замовник, замовивши у нас меблі, гарантовано отримає її саме з того матеріалу, який він обрав, і саме виробництва KAINDL. І це другий важливий аргумент на нашу користь.

Що стосується другої невід'ємної складової успіху створення нами «правильних», «здорових», якісних меблів на замовлення, то з цим зовсім просто:

 • Ми пропонуємо Вам наш безцінний майже 15-річний досвід виробництва будь-яких меблів (будь то офісні меблі або облаштування будинку, обладнання торгових площ або меблювання квартири), високоякісні продукти прямого імпорту (ДСП, МДФ, натуральний шпон, вологостійкі стільниці), а також напрацьовані роками зв'язки з постачальниками інших якісних матеріалів: скла, дзеркал, розсувних систем, фурнітури, побутової технікию І як квінтесенцію поєднання унікальних матеріалів KAINDL і нашої майстерності ми пропонуємо Вам унікальні меблі hand made «індпошиву» з екологічних матеріалів KAINDL;
 • Ми пам'ятаємо всіх наших Замовників і Покупців, і завжди пропонуємо їм особливу Програму лояльності;
 • Ми раді надати Вам допомогу у підборі і замовленні за кращими оптовими цінами побутової техніки;
 • З нами у Вас не буде проблем з гарантійним і з післягарантійним обслуговуванням Ваших меблів;
 • Пропагуючи «здорові» якісні меблі з екологічно безпечного ДСП, ми також пропонуємо Вам і «екологічне» ставлення, засноване на золотому правилі «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе». Ви можете не боятися впускати нас у свій будинок, ми гарантуємо Вам безпеку і конфіденційність;
 • 100% наших замовників повертаються до нас з новими замовленнями і рекомендують нас своїм знайомим, і це для нас найголовніший показник нашої роботи;
 • Ми дуже поважаємо наших Замовників, і вдячні кожному з них за розміщені у нас замовлення і отриманий завдяки нашим спільно реалізованим проектам безцінний досвід. І тому ми готові працювати для Вас в режимі нон-стоп в будь-які зручні для Вас дні та час.

Look. Touch. Feel – ознайомитися із зразками, проконсультуватися щодо матеріалів і підібрати декор ДСП, МДФ, шпоновані ДСП і МДФ, стільниці, вологостійка ДСП, можна з понеділка по п'ятницю, з 09:00 до 17:00 без перерви, в Києві за адресою: вул. Коноплянська, 12, поверх 1, оф.1 (правий берег, адмінбудівля заводу «Лакма», навпроти ТРЦ «Караван»), домовитися про зустріч - (044)430-24-54, (044)430-77-09, (063)219-48-51, (063)219-48-46.

Отримати консультацію і замовити виробництво меблів «під ключ» можливо за цією ж самою адресою в офісі 306 (поверх 3). Домовитись про зустріч – (044)247-03-26, (044)221-40-51, (063)247-03-26, (093)984-27-64, (066)345-32-30.

<<Назад