Замовити дзвінок 

 

UA RU

 

 

Натуральний шпон

Натуральний плитний шпон цінних порід деревини від KAINDL
(виробництво Austria)

Натуральний шпон Якщо натуральні меблі – Ваша давня мрія, зверніть, будь ласка, увагу на фанеровані натуральним шпоном цінних порід деревини МДФ та ДСП плити від світового лідера - заводу KAINDL (Austria), який вже понад століття спеціалізується на виробництві меблевих комплектуючих для оздоблення інтер'єру, в тому числі шпону цінних порід дерева, і підлогового покриття.

 1. Найголовніша відмінність, про яку потрібно знати шановному Покупцеві, і про яку замовчує більшість продавців, це те, що шпони бувають принципово різними.
   
  Ми вважаємо, що особисто нашим Покупцям важливо знати, що завод KAINDL (Австрія) виробляє тільки натуральний шпон - не штучно модифікований, який лише імітує породу певного дерева, а справжнісінький шпон цінних порід деревини: шпон Горіх Американський чорний, Клен Європейський, Зебрано, Венге, Дуб Європейський, Ясен, із серцевиною та класичний, Індійська Яблуня, Бамбук, Дуб Американський білий та червоний, Тюльпанове дерево, В'яз, Ялиця, Вишня Американська, Вишня Європейська та інші цінні породи дерева!!! 
 2. Наступна важлива інформація для нашого Покупця і Замовника меблів: запропонована нами продукція близько 115 років виробляється KAINDL тільки в Австрії і лише на самому заводі KAINDL, і, ми підкреслюємо, в заводських умовах на спеціалізованому обладнанні. Наша компанія «Бучина Україна» як ексклюзивний дистриб'ютор в Україні продукції австрійської компанії KAINDL здійснює її прямий імпорт.
 3. Щодо шпонованих плит KAINDL залежно від їх фінішної обробки натуральний шпон завод виробляє у двох категоріях:
 • фанеровані (шпоновані) плити (ДСП, МДФ, столярна плита, береза Multiplex) із шліфуванням, але без захисного покриття;
 • фанеровані за технологією Finoboard МДФ і ДСП - плити з фінішним антивандальним покриттям. Ця категорія плитного шпону повністю підготовлені KAINDL до миттєвого виробництва меблів.

натуральний шпон від KAINDL
 1. І першу категорію, і другу KAINDL виробляє за технологією гарячого пресування з подальшим грубим та тонким шліфуванням (зернистість шліфувального паперу K80). Тут для нашого Покупця два важливих моменти:
 • По-перше, саме застосування правильної технології - технології гарячого пресування - в заводських умовах - дозволяє наносити шпон:
  а) з обох сторін МДФ та ДСП і  б) якісно;
 • По-друге, купуючи фанеровані МДФ та ДСП - плити із шліфуванням від KAINDL, покупець економить купу грошей і дорогоцінний час, відразу переходячи до етапу нанесення на шпон захисного шару.

 1. На окрему увагу заслуговує розроблена KAINDL серія натурального шпону CHARISMO Structur. З таких фанерованих натуральним шпоном МДФ і ДСП - плит  виходять приголомшливої краси інтер'єри та меблі, що досягається за рахунок певним чином викладених «сорочок» шпону, чим досягається більш однорідна структура. 
 2. Без сумніву величезний інтерес викличе вже трошки згадана вище революційна технологія Finoboard (Фіноборд) від KAINDL. Суть цієї інноваційної розробки полягає в тому, що на поверхню виготовленої фанерованной МДФ або ДСП - плити тонким шаром наноситься overlay – целлюлоза спеціального складу, яка за умов високого тиску та високої температури стає прозорою, створюючи на поверхні шпону міцний антивандальний шар полимеризованої смоли. Тут відразу кілька важливих моментів для Замовника меблів
 • по-перше, це екологічний фактор, адже на відміну від забарвлених натуральних фасадів поверхні Finoboard не забруднять повітря Вашого будинку, не створять проблем із здоров”ям, не мають шкідливих запахів фарб, грунтовок, морилок і т. і.,
 • по-друге, це колосальна економія часу і коштів Замовника.
 1. Також дуже важливо для Замовника меблів, що поверхні Finoboard мають антивандальні експлуатаційні характеристики. Finoboard успішно пройшла всі необхідні, в тому числі сигаретний, тести. За своїми якісно-експлуатаційними характеристиками поверхні Finoboard KAINDL не поступаються ударостійким робочим поверхням - стільницям KAINDL.
 2. Застосування Finoboard нічим не обмежено: фасади, дорогі корпусні меблі, вишукані природні стінові панелі, дорогі класичні та екзотичні інтер'єри, оздоблення салонів літаків, яхт, кораблів і т. і.
 3. Нарешті, особливої чарівності натуральному справжньому шпону KAINDL додає той факт, що кожна «сорочка» шпону - це окремий неповторний унікальний малюнок, створений найкращим митцем – Природою - на «полотні» справжнього дерева. Що тут ще скажеш більше?
 1. Про переваги шпонованих МДФ і ДСП - плит KAINDL у порівнянні з натуральним деревом: 
 • доступна вартість фанерованих шпоном плит KAINDL;
 • фанеровані справжнім шпоном цінних пород дерева МДФ і ДСП - плити KAINDL додають абсолютної впевненості – у готових меблях шпоновані плити KAINDL не деформуються, не розсихаються, не тріскаються;
 • Finoboard KAINDL Ви уникнете небезпеки завдання шкоди Вашому здоров”ю та Ваших дітлахів, заощадите час, купу грошей та нервові клітини. Якщо ж Ви все-таки віддасте перевагу натуральному дереву, приготуйтеся до пошуків правильно виготовленого дерева, кваліфікованого досвідченого майстра, до відповідної вартості і до необхідності в подальшому дихати фарбами, лаками, тонерами, морілками від  фарбованих звичайними засобами поверхонь натуральних меблівате.

шпон Finoboard

Проте, зупинившись на фанерованих натуральним шпоном цінних порід дерева МДФ і  ДСП - плитах від KAINDL (Austriа), Ви зробите дійсно безпрограшний вибір. Але як Замовнику меблів Вам необхідно знати про деякі професійні нюанси, пов”язані з  натуральним шпоном.

Оскільки мова йде про натуральний природний продукт (дерево), то малюнок на кожній «сорочці» шпону - унікальний і неповторний (на відміну, наприклад, від ДСП), в чому власне і полягає особлива вишукана привабливість справжнього шпону. Кожна порода дерева має свою характерну колірну тональність, розташовані певним чином річні кільця, свої особливості візерунка і характер структури малюнка, властивий для кожної певної породи дерева. У розміщених нижче зразках різних порід дерева в масштабах цілого листа МДФ (ДСП) показано загальний характер малюнка, особливості кожної конкретної деревної породи. Але при цьому Ви повинні розуміти, що малюнок на кожному фанерованому шпоном листі МДФ (ДСП) більш-менш все одно буде відрізнятися від структури малюнка шпону на іншому листі.

Натуральний шпон цінних порід дерева KAINDLПевною мірою про відносну симетрію можна говорити щодо серії CHARISMO, в якій майстри KAINDL спеціально підбирають з різних стовбурів дерева приблизно схожі візерунки («сорочки» шпону), викладаючи їх за дзеркальної схемою, чергуючи шпон з «квітками» та без (Natur Mix), міксуючи «фігури»/«квітки» з підрізаними «фігурами»/«квітками» (Structur) або без значних відмінностей у структурі дерева (Elegant).

Познайомившись з натуральним шпоном цінних порід дерева від KAINDL (Austria), Ви зрозумієте, що таке справжній шпон, вироблений професіоналами - майстрами своєї справи, і  що найкращий Митець - це безперечно сама ПРИРОДА!

Щоб запобігти випадкам непрофесіоналізму та шахрайства з боку сторонніх осіб, ми пропонуємо Вам таблицю основних критеріїв, за якими відразу візуально можна визначити різницю між справжнім натуральним шпоном цінних порід дерева і штучним модифікованим продуктом файн -лайн.

Основні візуальні відмінності справжнього шпону KAINDL від штучного файн–лайну: 

Основні візуальні відмінності справжнього шпону KAINDL від штучного файн-лайну

Натуральний шпон цінних порід дерева KAINDL (Austria)

Штучний продукт «шпон файн-лайн»

Опис продукту і технологія його виробництва

Це струганий шпон з колод різних певних цінних порід деревини: шпон Берези KAINDL отримує з Берези, шпон Горіха Американського з Горіха Американського, шпон Дуба Європейського із Дуба Європейського і т. і. На заводі KAINDL  «сорочками» струганого шпону облицьовують МДФ,  ДСП плити, столярну плиту або березу Multiplex. Облицьовування здійснюється на повноформатному промисловому гарячому пресі з обох сторін дошки одночасно. «Сорочки» шпону склеюються « на гладку фугу» і проходять грубу і мілку шліфовку. Використання технології Finoboard дозволяє виробляти фанеровані натуральним шпоном плити з уже готовим захисним зносостійким верхнім шаром.

Це штучно виготовлений матеріал з швидкозростаючих низько-якісних сортів деревини, склеєний у листки певних розмірів і пофарбований у кольори, що імітують різні породи дерев, проте дуже мало схожі на справжній природний малюнок і колір конкретної породи дерева.

Характерні особливості малюнку «сорочки» шпону

Малюнок кожної «сорочки» шпону унікальний; шпон кожної конкретної породи дерева має характерні саме для цієї породи колірну тональність, структуру малюнку («фігури», «квіти»), яскраво виражені річні кільця, які задають напрям малюнку

При уважному розгляді малюнок штучно модифікованого шпону файн-лайн має дрібні структурні насічки, що імітують пори деревини, проте на відміну від дерева рівномірно розташовані на його поверхні під певним кутом, малюнок скрізь однаковий і повторюється

Характерні особливості кольору шпону

Завжди має природну характерну колірну тональність, чіткий малюнок, соковиті натуральні кольори, властиві кожній конкретній цінного породі дерева

Дуже мало схожий на справжній шпон цінної породи дерева, невиразний, тьмяний, розмитий, ніби «пливе», або «розмазаний» малюнок

До речі, помилуватися і, можливо, винайти для себе цікаві ідеї Вам допоможе наша рубрика <KAINDL - ПРОЕКТИ>, у якій з люб'язної згоди заводу KAINDL представлена лише мала частина реалізованих у різних куточках світу проектів із використанням фанерованих плит і плит Finoboard, ДСП ламінованої і стільниць, підлогового покриття вишуканого виробництва KAINDL

Сподіваємося, що перегляд доставить Вам естетичне задоволення
і справить неабияке враження!

<< Назад